0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-17 %
25*35cm пластични меур торба, поштенски пликови , пликови меур поместена , хартија меур плик , розова плоштадот коверти

25*35cm пластични меур торба, поштенски пликови , пликови меур поместена , хартија меур плик , розова плоштадот коверти

DEN 717.00
DEN 863.52
Това е достапна

Количина на стоки

Карактеристики blue пластика меур торба Големина : 250*350mm големина не ги вклучуваат 4cm размавта
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Основните својства

боја:
Злато
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Повод:
роденден
Шема:
Никој
Број На Модел На:
sss

Додатоци на производот