0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
50pcs/многу Свадба Бонбони Кутија нозе Форма Партија Свадба Бебе Туш Корист Хартија Подарок Кутии

50pcs/многу Свадба Бонбони Кутија нозе Форма Партија Свадба Бебе Туш Корист Хартија Подарок Кутии

DEN 792.00
DEN 931.68
Това е достапна

Количина на стоки

Опис на производот 50pcs/многу Свадба Бонбони Кутија нозе Форма Партија Свадба Бебе Туш Корист Хартија Подарок Кутии 5 боја Име : бебето нозе бонбони кутија материјал : картичка хартија големина : 6*6*6cm доаѓаат со панделка Функција : Тоа може да биде бонбони кутија,cholocate кутија, подарок кутија,кутија за торта Свадби,Бебето тушеви,Божиќ итн. За боја, а отпадоци малку боја различни, тоа е нормално, се надевам, ќе може да се разбере.

Основните својства

Повод:
Партија,Куќа се Движи,Свадба,Годишнина,Нова Година,Крштевки & Крштевањето,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,Роденден
Материјал:
Картон
Бренд Име:
Surelife
датум:
20180105XY

Додатоци на производот