0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
FFC кабел 1.0 теренот-24pin-300мм-Б спротивна насока флексибилно рамно кабел ROHS прилагодување е достапно

FFC кабел 1.0 теренот-24pin-300мм-Б спротивна насока флексибилно рамно кабел ROHS прилагодување е достапно

DEN 60.00
Това е достапна

Количина на стоки

Можете да ме прашате за различни должина/типот (a,b,c,d,e,f,g)/pin/и така натаму
Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Внимание
1.брод од страна на chinapost воздух пошта ќе трае околу 15-25 работа дена до најмногу земјата, некои од нив ќе трае 30-40 работни денови.
2.брод од страна на Hongkongpost воздух пошта ќе трае околу 10-20 работа дена до најмногу земјата.
3.брод од страна на ЕМС ќе трае околу 5-15 работа дена до најмногу земјата.
4.брод од страна на DHL ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земјата.
5.брод од страна на UPS-от ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земјата.
Производ Вклучува : Мини цел : 1 парче
Ние ќе го испрати од Chinapost/Хонгконг Пост/EMS/DHL/UPS-от
Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Детали За Производот
Опис & Белешки :
Ако ви треба PIN број е помалку отколку што марка на PIN број.
Тоа е добро за да се остави порака директно, ние ќе се според вашето барање испорака (на пример, Обележете е 40pin, треба 36 pin. оставете порака "36pin" ве молам )
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Политика На Враќање :
Ве молиме проверете ги предмети по можете да добиете на пратката, ако не сте задоволни со предмети, ве молиме не користете ги и контактирајте со нас за враќање, се Врати надоместок ќе се плати од страна на купувачот (Освен квалитетот на производот проблем) .
Забелешка : За да се користат или се оштетени објекти поради вашата причина, ние нема да ги прифатат предмети се враќаат.
Купувачот превозот информации :
А) Доколку адресата е во скалата на далечно место на DHL и ПРОЗОРЦИ,ние ќе ви ја испратиме стоката од страна на Fed Ex или ЕМС наместо тоа!
Б) ќе обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail.(Кина пост воздух mail и ЕМС не е иста)
В) Со цел за безбедност на производите транспорт, пристигне во времето, ви препорачуваме да не користите кина пост воздух mail.
Плаќање информации :
Ние претпочитаат Зачувам. ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу. Ако плаќањето не е примен, ќе испрати конечното известување. Два дена по известувањето, цел ќе биде откажана и објектот ќе биде пуштен назад кон листата.
Повратни информации политика :
А) Што ќе обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Б) Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Основните својства

боја:
4pin, 5pin, 6pin, 7pin, 8pin, 9pin, 10pin, 11pin, 12pin, 13pin, фото pin
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер,Камера,Мобилен Складирање,Компјутер
USB Тип:
Други
Број На Модел На:
wu
Уверение:
wu
Пакет:
Yes
Бренд Име:
GLFFC

Додатоци на производот