0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
500PCS Висок Квалитет М4*9*0.8 Рамен Месинг за Миење Заптивка/ Бакар Миење Заптивка

500PCS Висок Квалитет М4*9*0.8 Рамен Месинг за Миење Заптивка/ Бакар Миење Заптивка

DEN 921.00
DEN 1083.84
Това е достапна

Количина на стоки

500 PCS Висок Квалитет М4*9*0.8 Рамен Месинг за Миење Заптивка
големина На=4 B=9 C=0.8
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. Искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.
Ви благодариме на посетата на нашата продавница

Основните својства

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
М4*9*0.8
is_customized:
Yes
Материјал:
ДУВАЧКИОТ H59
MOQ:
500pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН

Додатоци на производот