0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
200PCS Висок Квалитет М5*14*0.8 Рамен Месинг за Миење Заптивка/ Бакар Миење Заптивка

200PCS Висок Квалитет М5*14*0.8 Рамен Месинг за Миење Заптивка/ Бакар Миење Заптивка

DEN 530.00
DEN 623.52
Това е достапна

Количина на стоки

200 PCS Висок Квалитет М5*14*0.8 Рамен Месинг за Миење Заптивка
големина На=5 B=12 C=0.8
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. Искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.
Ви благодариме на посетата на нашата продавница

Основните својства

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
М5*14*0.5
Материјал:
ДУВАЧКИОТ H59
MOQ:
200pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН

Додатоци на производот