0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-21 %
Автомобил PDR Paintless Поправка Алатки поставите Најнов Дизајн Влече Мост Puller Дент Отстранување Алатки PDR Раководство &Влече Јазичиња& Лепак Стапови

Автомобил PDR Paintless Поправка Алатки поставите Најнов Дизајн Влече Мост Puller Дент Отстранување Алатки PDR Раководство &Влече Јазичиња& Лепак Стапови

DEN 1213.00
DEN 1536.00
Това е достапна

Количина на стоки


Автомобил PDR Paintless Поправка Алатки поставите Најнов Дизајн Влече Мост Puller Дент Отстранување Алатки PDR Раководство &Влече Јазичиња& Лепак Стапови
Карактеристики :
1)Мост дент puller со 24pcs различни sharps табови за сите различни вдлабнатини
2)Секој може да направи дент отстранување по земе малку време да научат дент поправка процес, DIY во секое време & насекаде.
3)Без хемикалии или други токсични материјали се користат во овој процес, paintless дент поправка може да се обезбеди 100% заштита на оригиналната боја.
Примена :
1)Автомобилската тело дент отстранување
2)Град штета дент отстранување
3)Автомобил вратата динг paintless поправка .
C ar PDR Мост Дент Puller Дент Paintless Дент Поправка Алатки Колекции PDR Лепак Јазичиња 24x се разликуваат Авто Тело Paintless Дент Отстранување Алатки
На PDR дент puller е дизајниран за поправка на авто тело мала штета лесно со рачна работа.Тоа е заштита на животната средина и не ги оштетува оригиналната боја. Со дент puller, можете да го отстраните дент и наплата на вашиот автомобил во неговата оригинална состојба сите од себе. Тоа треба да се применуваат во комбинација со лепак табовите и други PDR tools.
packlist :
1set автомобил дент поправка алатка сет (како на сликата )
Како да го користите :
1 Потврди дент со линија одбор.
2 се Применуваат топла лепак да се влече табот со лепак пиштол.
3 Притиснете puller табот кон центарот на дент лесно.
4 Применуваат дент puller,влечење и одредување.
5 Отстрани лепак со лепак отстранување решение и лепак scraper.
6 Употреба потчукнете надолу алатки и дент чекан да се елиминира издаденост или висока точка.
7 се Повторува целиот процес до дент штета е исчезна.

Основните својства

Бренд Име:
sikeo
Тип На Објект:
Полирање & Мелење Поставено Материјали
Име На Модел:
pdr алатка
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
23cm
Објектот Ширина:
4.5cm
Објектот Висина:
2.5inch
Објектот Тежина:
0.6kg
Објектот Дијаметар:
2cm
Објектот Волумен:
--
Материјал Тип:
Пластични
Специјални Функции:
автомобил дент поправка алатка
боја:
White&Виолетова
Функција:
Дент Отстранување
Функција:
автомобил дент поправка алатка
Тип:
Алатка Комплет за Автомобил Дент
Точка име :
pdr дент алатки
Автомобил Поправка Алатки:
PDR Paintless Дент алатка за univeral автомобил на учениците
Дент Отстранување Алатка За Рака:
поправка на дент на вашиот автомобил
Карактеристика 2:
paintless дент поправка
лепак јазичиња:
24pcs различна големина, форма јазичиња
PDR Мост:
пластични мост

Додатоци на производот