0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
6 компјутери. Оригиналниот нови varicore HE4 18650 Li-ion батерија 3.7 V 2500 mAh батерија електронски посебни 20A 30A празнење + остар

6 компјутери. Оригиналниот нови varicore HE4 18650 Li-ion батерија 3.7 V 2500 mAh батерија електронски посебни 20A 30A празнење + остар

DEN 1004.00
DEN 1180.80
Това е достапна

Количина на стоки

Најновата верзија на новина е оригиналниот HE4 2500 m Ah батерија. Висок квалитет на напојување за да 30 A празнење 18650 HE4 2500 m Ah + остри повеќе : На Потекло : Јужна Кореја Модел : DBHE41865 + остри Димензии : 18.4 * 67 mm Стандарден Капацитет : 2500 m Ah Стандарден Напон : 3.6 V Во вршењето критичниот напон : 2.5 V Стабилна испуштање струја : 20 A Користи : моќ, електрично возило на батеријата, индустриски, јуни, цивилни опрема, и други електронски цигари Карактеристики : 1. Високи перформанси, мала големина, мала тежина 2. Стабилна празнење напон 3. Континуирано Високо Празнење Внатрешен отпор 5. загадување, долг живот циклус Вистински шут фотографии : По плаќање е потврдено 2 обработка на нарачки во времето. 3. Ние се испорача само да се потврди цел адреса. Нарачката адресата мора да одговара на превозот адреса. 4. Прикажана фотографија не е вистински стока само за референца. 5. Време на испорака услуга е предвидено од страна на превозникот и не вклучувајќи ги и викендите и празниците. Транзицијата на времето може да варира, особено за време на празниците. 6. Ако не ја прими стоката во текот на проценетиот денот на плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го следи донесувањето и ги добиете одговори што е можно поскоро. Коли. Нашата цел е да ги задоволиме нашите клиенти! 7. поради разликите во статус и слободно време, Ние одлучивме да брод вашата предмети од нашиот прв акции за брза испорака. 1. Ограничена гаранција за неисправни производи (со исклучок на штети и / или лоши обележување на дел). Додатоци се покриени со гаранција. 2 лошо клетки треба да биде откриено и се врати во рамките на гарантниот период (оригинално пакување, доколку е применливо). Вие мора да му кажете ни што недостатоци се и ни даде вашата цел број. Ние не сме поправка или замена на ЕКСТРА-ОГРАНИЧЕНА ГАРАНЦИЈА на предмети. Цел сите погоре споменати политики наведени погоре! 1. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална амбалажа, мора да се обезбеди нас превозот следење на број, специфични причини за враќање, и вашата цел. 2. Ние ќе ви одговори целосна наплата на победникот, По приемот на стоката во оригинална состојба, Пакување со сите компоненти и додатоци кои се вклучени, по продажба на двете страни откажете трансакцијата. Или пак можете да одберете да го замените. 3. Ако производот (s) (да) не е објавен, ние ќе ги сноси трошоците за превозот.

Основните својства

Поставете Тип:
Само Батерии
Пакет:
Пакет 1
Батеријата Број:
6Pcs
Бренд Име:
VariCore
Замена На Батеријата:
No
Број На Модел На:
he4
Тип:
Li-Ion
Номиналниот Капацитет:
2500mAh
Големина:
18 .4 * 67mm

Додатоци на производот