0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
BTY Ni-МЗ 300mAh 9V Батерија Ror 9V Батерија

BTY Ni-МЗ 300mAh 9V Батерија Ror 9V Батерија

DEN 294.00
DEN 345.60
Това е достапна

Количина на стоки


BTY Ni-МЗ 300m Ah 9 V Батерија Ror 9 V Апликации
Карактеристики
Висок капацитет 9 V 300m Ah батерија Ni-МЗ батеријата
да ви биде наплатено за да го користите повторно по енергија е мртов
Добра замена за стариот еднократна батерии
Долго време во употреба, без меморија ефект
Батерија Пати : До 1000 пати
Економски и еколошки
За 9 V батерија апарати како апарати, блиц светлина, играчки, далечински контроли, mp3 ...
Капацитет : 300m Ah
Напон : 9 V
Хемија : Ну-МЗ (Никел Метал Hydride)
Големина : 45 x 25 x 15mm
Боја : Зелена
Пакет :
1x 9v 300mah батерија Ni-МЗ батеријата

Основните својства

Големина:
9V
Тип:
NI-МЗ
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
9V
Бренд Име:
BTY
Номиналниот Капацитет:
Пакет:
Пакет 1
Батеријата Број:
1
Замена На Батеријата:
No

Додатоци на производот