0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
24x ААА 1800mAh 3А 1.2 V Ni-МЗ Сива Батерија на Мобилен за MP3 РК Играчки

24x ААА 1800mAh 3А 1.2 V Ni-МЗ Сива Батерија на Мобилен за MP3 РК Играчки

DEN 815.52
Това е достапна

Количина на стоки


24x ААА 1800m Ah 3А 1.2 V Ni-МЗ Сива Батерија на Мобилен за MP3 РК Играчки
Батерии Капацитет : ААА 1800m Ah Напон : 1.2 V Хемија : Ну-МЗ (Никел Метал Hydride) Батерија Пати : До 1000 пати Без Меморија Ефективно
Пакет Содржина 100% Сосема Нов 24 Компјутери ААА 1800m Ah Ni-МЗ Акумулатори

Основните својства

Номиналниот Напон:
1.2 V
Бренд Име:
toyofmine
Големина:
AAA
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
1351-2199mAh
Број На Модел На:
001
Тип:
NI-МЗ
Замена На Батеријата:
No
Номиналниот Капацитет:
1800mAh

Додатоци на производот