0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2 x C големина 1.2 V 10000mAh Ni-МЗ батерија на Црвено

2 x C големина 1.2 V 10000mAh Ni-МЗ батерија на Црвено

DEN 767.52
Това е достапна

Количина на стоки


2 x C големина 1.2 V 10000m Ah Ni-МЗ батерија на Црвено
Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во продажба цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Опис Капацитет : 9500m Ah Напон : 1.2 V Хемија : Ну-МЗ (Никел Метал Hydride) Не меморија ефект Батерија Пати : До 2000 пати Димензија : C големина 48mm x 25мм Пакување вклучува 2 парчиња C 9500m Ah 1.2 V Ni-МЗ Батерија

Основните својства

Номиналниот Напон:
1.2 V
Бренд Име:
toyofmine
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
001
Тип:
NI-МЗ
Замена На Батеријата:
No
Големина:
1.2V
Номиналниот Капацитет:
10000mAh
Номиналниот Капацитет:
12000MAH

Додатоци на производот