0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2x AA 3000mAh 2A 1.2 V Ni-МЗ Сива Батерија на Мобилен за MP3 РК Играчки

2x AA 3000mAh 2A 1.2 V Ni-МЗ Сива Батерија на Мобилен за MP3 РК Играчки

DEN 575.52
Това е достапна

Количина на стоки


2x AA 3000m Ah 2 A 1.2 V Ni-МЗ Сива Батерија на Мобилен за MP3 РК Играчки
Батерии Капацитет : АА 3000m Ah Напон : 1.2 V Хемија : Ну-МЗ (Никел Метал Hydride) Батерија Пати : До 1000 пати Без Меморија Ефект Тежина : Години : 17.4 g/еез
Пакет Содржина 100% Сосема Нов 2 парчиња АА 3000m Ah Ni-МЗ Акумулатори

Основните својства

Номиналниот Напон:
1.2 V
Бренд Име:
toyofmine
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
001
Големина:
AA
Тип:
NI-МЗ
Замена На Батеријата:
No
Номиналниот Капацитет:
3000MAH

Додатоци на производот