0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-26 %
URSPORTTECH Бренд Mens ПОЛО Маици Памучни Кратко Sleeve Camisas Поло Лето Стојат Јака Машка Поло Маица Бизнис и Неформални S-3XL

URSPORTTECH Бренд Mens ПОЛО Маици Памучни Кратко Sleeve Camisas Поло Лето Стојат Јака Машка Поло Маица Бизнис и Неформални S-3XL

DEN 497.00
DEN 671.52
Това е достапна

Количина на стоки

URSPORTTECH Бренд Mens ПОЛО Маици Памучни Кратко Sleeve Camisas Поло Лето Стојат Јака Машка Поло Маица Бизнис и Неформални S-3 XL
КУПУВАЧОТ ВНИМАНИЕ :
1. Ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да го купите!!!
2.Големина на табела : ве Молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме
(Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
Азија големина е помала 1 или 2size од НАС/ЕУ Големина, ве молиме проверете пред понуда!
3. Сликата ја покажува вистинската предмети без некоја посебна обработка.
Но бојата и осветлувањето може да се разликува малку поради различни компјутерски монитори или други фактори.
Превозот 1. Ние ќе испрати стоката во рок од 1 до 5 работни дена по плаќање одобрен од 2. Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи 3. За повеќето земји, ние брод преку кина пост воздух mail слободни 4. Тука е веб-сајт за да ги следи вашите пакет www.17track.net се Врати и Наплата 1.Ако боја/големината не е во право за вас, можете да се вратите назад кон нас, за промена, но ќе треба да ги сноси превозот цена. 2.Доколку квалитетот не е добар,може да го вратите назад кон нас,но ќе треба да ги сноси превозот цена. 3.Ако пратката е на пат,ве молиме почекајте повеќе трпеливо,затоа што превозот времето не е контрола од страна на нас, тоа е според поштата е на услуга,но ние може да се прошири време на испорака за вас. Повратни информации 1. Ние зависи од клиентите задоволство да успее, Затоа позитивни повратни информации од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за детални rationg на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди,ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел. 2.Ако не се задоволни нашите производи,ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.Ве молиме да ни даде можност да се реши проблемот,ние гарантираме ние ќе се 100% се реши било каков проблем за вас и да бидете задоволни.Комуникацијата е најефикасен начин да го реши секој проблем! Контакт 1.Пред наддавање,ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите на вашите прашања,тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши прашања,но ве молиме да се земе еден момент за да прво прочитајте ги сите информации што се обезбедени тука каде што најчесто прашање е да се одговори. 2.Ако не е ,тогаш можете да контактирате со нас од трговија со датотеки, или оставете порака за нас, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа.

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Блузи Тип:
Polos
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Краток
Тип:
Тенок
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Боја Стил:
Контраст Боја
Декорација:
Копче
Бренд Име:
URSPORTTECH
Функција:
Анти-Pilling
боја:
Како се покаже слика
Големина:
S,M,L,XL,XXL,3XL
тип 2:
Поло кошула homme
тип 3:
цврсти поло маици
Функција:
дише / анти-pilling / анти-навремено
Блузи Тип:
polos спортски дресови
Јака Тип:
Пак надолу Јака
Пол:
Унисекс
is_customized:
yes,Send us Text or Photo by Message

Додатоци на производот