0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
10 Бои PC+TPU Hybird Заштитна Случаи за полнење За Motorola МОТО G3 во рамките на Топлински Зрачење Мрежи Прецизни Дупки Отворено Shockproof Случаи

10 Бои PC+TPU Hybird Заштитна Случаи за полнење За Motorola МОТО G3 во рамките на Топлински Зрачење Мрежи Прецизни Дупки Отворено Shockproof Случаи

DEN 192.00
DEN 239.52
Това е достапна

Количина на стоки


10 Неверојатни Бои PC+TPU Hybird Заштитна Случаи за полнење За Motorola МОТО G3 во рамките на Топлински Зрачење Мрежи Прецизни Дупки Отворено Shockproof Случаи
Опис На Производот :
1. Мека TPU + Тешко PC Hybird Заштитни Случај, Двојна Заштита
2. Прецизни Дупки, Четири Агли Бафер Дизајн, Shockproof, Особено Погодна за Отворен Спортски
3. Мека TPU со Топлински Зрачење Мрежи 4. 10 Неверојатни Бои за Избор Погодни за полнење за Motorola МОТО G3 ќе receiced : Мобилен случај + Screen protector

Основните својства

Материјал:
PC + TPU
Пакет:
Случај & Screen Protector
Бренд Име:
BAERSIN
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Motorola
дизајн:
Едноставен,Спортски
Функција:
Анти-удар
Тип:
Половина завиткани Случај
Карактеристики:
PC+TPU

Додатоци на производот