0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
CaseRiver За LG Q6 Q6A Случај Мека TPU Силикони Телефон Случаи За LG Q6 Алфа Случај M700 за LG Q6 Плус X600 X600K X600L

CaseRiver За LG Q6 Q6A Случај Мека TPU Силикони Телефон Случаи За LG Q6 Алфа Случај M700 за LG Q6 Плус X600 X600K X600L

DEN 57.60
Това е достапна

Количина на стоки

Меки Силиконски TPU Случај со Транспарентните Страна Рамка За LG Q6 / Q6 A / Q6 Алфа / Q6 Плус / X600 X600 K X600 L ( 5.5 inch ) Силикон Capas Телефон Покрие торба

Основните својства

Карактеристики:
Цртан Филм И Симпатична Случај
Големина:
5.5 inch
дизајн:
Симпатична,Украсени
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Половина завиткани Случај
Компатибилен Бренд:
LG
Бренд Име:
CaseRiver
Мало Пакет:
No
Број На Модел На:
за LG Q6 Случај
Карактеристики:
Шарени Печатење Цртање TPU Меки Предмети
дизајн:
Beauiful Пејзаж / Animals / Цвеќиња
Compatable:
Случај Покритие За LG Q6A Q6 Алфа
боја:
21 Обрасци
Материјал:
Меки Силиконски TPU
Технологија:
Висок Квалитет на УВ Печатење
За моделот:
LG Q6A Q6 Случај Покривајте Телефонот Школка
Dropshipping:
Поддршка
Известување:
LG Q6 Q6A Алфа X600 X600K X600L случај / 5.5 инчен

Додатоци на производот