0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-48 %
Оригиналниот Кожа мажите Секојдневен Мода Mochila Crossbody Гласник Торба Дизајнер Машки Половината Појас Пакет Цигара Таблети Торбичка 6549c

Оригиналниот Кожа мажите Секојдневен Мода Mochila Crossbody Гласник Торба Дизајнер Машки Половината Појас Пакет Цигара Таблети Торбичка 6549c

DEN 1098.00
DEN 2112.00
Това е достапна

Количина на стоки


големина : 15*5*22cm , може да се вклопи max 7inch подлога/телефон
тежина за 400g
Metarial : 100% вистински кожа , cowhide


Основните својства

Тип На Објект:
Половината Пакети
Материјал Состав:
Cowhide
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Должина:
21cm
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Мажи
Рака Пад:
60см
Обликот:
Перница
Стил:
Гроздобер
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
ле'aokuu
Број На Модел На:
6549c

Додатоци на производот