0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-48 %
Оригиналниот Кожен Мултифункционален Мажите Мода Обичните Крст-тело Торба Дизајн Појас Половината Пакет Капка Нога Непропустлива Подлога Торбичка 838c

Оригиналниот Кожен Мултифункционален Мажите Мода Обичните Крст-тело Торба Дизајн Појас Половината Пакет Капка Нога Непропустлива Подлога Торбичка 838c

DEN 1448.00
DEN 2784.00
Това е достапна

Количина на стоки


големина : 28*7*18 CM (може да се вклопи max 8inch подлога),
тежина за 400g
100% се направени од вистинска кожа , cowhide , со врвен квалитет!


Основните својства

Тип На Објект:
Половината Пакети
Шаблон Тип:
Цврста
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Хип-Хоп
Пол:
Мажи
Објектот Должина:
28cm
Број На Модел На:
838c
Обликот:
Перница
Материјал Состав:
кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Рака Пад:
80см
Бренд Име:
ле'aokuu
Ширина:
7cm
Висина:
18cm

Додатоци на производот