0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Ретро Steampunk Черепот Половината Торба Готски Кожа Fanny Пакет Гроздобер Рок Рамо Нога Торба Мажи Жени Унисекс Holster Кеси

Ретро Steampunk Черепот Половината Торба Готски Кожа Fanny Пакет Гроздобер Рок Рамо Нога Торба Мажи Жени Унисекс Holster Кеси

DEN 2117.00
DEN 2352.00
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Половината Пакети
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Кутија
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
steelsir
Објектот Должина:
29cm
Рака Пад:
113cm
Главен Материјал:
PU
Материјал Состав:
PU
Стил:
Повик
Број На Модел На:
02

Додатоци на производот