0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-29 %
Нови Мажите е Водоотпорен Оксфорд Возење Нога Торба Капка Fanny Половината Торби за Патување Мотоцикл Возење Половината Нога Торба Crossbody Торба

Нови Мажите е Водоотпорен Оксфорд Возење Нога Торба Капка Fanny Половината Торби за Патување Мотоцикл Возење Половината Нога Торба Crossbody Торба

DEN 1124.00
DEN 1583.04
Това е достапна

Количина на стоки

Идеален за пешачење, кампување, велосипедизам, одмор, патување, да работат и други активности на отворено; Боја : Црна, Војска Зелена; Тежина : 408g приближно; Количина : Еден; Материјали : Оксфорд (Висок Квалитет); Големина : 16(W)*7cm(D)*30cm(H)(6.2*2.7*11.8") години; Рамо, Рака : 110cm(43.3" ) години; Одговара Половината : ≤130cm(51.1") години; Одговара Бедрото : ≤85cm(33.4") години; Забелешка : Големината се мери со рака, ако постои 1-2 cm на грешка, припаѓа на разумен избор. Ве молиме да се Биде Внимателен tu купи! Многу начини да го носат, јамка околу еднаш или двапати, краток или долг, drape над рамениците, прикривање, здолниште, оглавник, кошула, глава заврши, глава шамија, pullover и многу повеќе. Најдете вашиот омилен и направи модна изјава! Забелешка : за Осветлување, екран и други фактори може да предизвика БОЈА СЕНЧЕЊЕ, ве молиме сеопфатна слики и текстуални описи за да се утврди! Многу добар производ, не пропуштајте ја!! Повеќе Слики и Детали :
Превозот Услуга
Сите производи ќе се обидува да брод во рок од Еден работен ден по приемот на плаќање. Сите производи ќе биде најдобар тестирани/селектирани, добро спакуван во добра состојба пред испраќање. Ние сме во Кина и ние брод на Светот, освен некои Исклучени Земји Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки и се надевам дека ќе може да се разбере.
Во случај ако не добие пакет на време, или на нашите производи се со некој проблем, или нашиот производ не како вашиот очекуваат , итн., ве молам, не грижете се, ве молиме контактирајте со нас преку e Bay порака како e Bay препорачуваме за дополнителна помош, ние ќе ви одговори на вашата порака и да го реши секој проблем што е можно поскоро, и ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите .
Плаќање Политика
Ние брод на Paypal потврди адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и во e Bay и Paypal да се ажурираат.
Во случај ако сакате да ја смените превозот адреса, ве молиме да ни обезбеди нова адреса од страна на порака, како е можно поскоро по вашата нарачка.
Клиентите Задоволителна
Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно за да бидете сигурни дека нема проблем. Ако имате било каков проблем или не се целосно задоволни со купувањето ве молиме не hasitate да контактирате со нас на прво пред да замине било лошо повратни информации, ние ќе го реши проблемот за да ги задоволи вас. Ако нема проблем, ве молиме оставете ни 5 ѕвезди () позитивни повратни информации.

Основните својства

Тип На Објект:
Половината Пакети
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Пол:
Мажи
Главен Материјал:
Oxford
Рака Пад:
15cm
Број На Модел На:
Никој
Објектот Должина:
30cm
Обликот:
Кутија
Материјал Состав:
Oxford
Бренд Име:
HAOSHUAI

Додатоци на производот