0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-48 %
Вистинска Кожа мажите Секојдневен Дизајн Половината Појас Торба Градите Пакет Мода Cowhide Половината Телефон Цигара Случај Торбичка B575

Вистинска Кожа мажите Секојдневен Дизајн Половината Појас Торба Градите Пакет Мода Cowhide Половината Телефон Цигара Случај Торбичка B575

DEN 1023.00
DEN 1968.00
Това е достапна

Количина на стоки


големина на : 23*4*13 см (9*1.6*5.2 инч ) , може да се соберат максимум 7 инчен подлога/телефон .
тежина за 350g
материја : 100% направени од вистинска кожа . cowhide
оваа торба може да се користи за гласник торба и ногата торба , може да се вклопат некои мали предмети , како мобилен телефон ,паричник ..

Основните својства

Тип На Објект:
Половината Пакети
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
ле'aokuu
Обликот:
Перница
Пол:
Мажи
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Број На Модел На:
B575
Материјал Состав:
Cowhide
Стил:
Гроздобер
Рака Пад:
120cm
Објектот Должина:
24cm

Додатоци на производот