0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-45 %
FUNMARDI Дијамант Дизајн Половината Пакети Сребро Quilted СТП Кожа Рамо Кеси Сомот Црн Појас Торба Мода Жените Торба WLHB1741

FUNMARDI Дијамант Дизајн Половината Пакети Сребро Quilted СТП Кожа Рамо Кеси Сомот Црн Појас Торба Мода Жените Торба WLHB1741

DEN 700.00
DEN 1272.00
Това е достапна

Количина на стоки


Answer : ___________________________ NOTE : Торба големина мерка метод е прикажано,поради големината на упатство за земање,1-3cm грешка при мерење е нормален феномен.

Основните својства

Тип На Објект:
Половината Пакети
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
WLHB1741
Објектот Должина:
20cm
Рака Пад:
95cm
Бренд Име:
Funmardi
Стил:
Моден
Материјал Состав:
СТП и сомот
Главен Материјал:
PU
Обликот:
Барел во облик на
Пол:
Жените
Кеса Димензии(L*H*W):
20*13*5cm
Тежина:
0.35KG
Појас:
90cm
синџир:
120cm

Додатоци на производот