0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
Тактички Ранец 19 Тактички Ловец Торба Scabbard Пиштол Торба Тактички Рамо Прашка Holster Кратко Барел

Тактички Ранец 19 Тактички Ловец Торба Scabbard Пиштол Торба Тактички Рамо Прашка Holster Кратко Барел

DEN 959.00
DEN 1879.68
Това е достапна

Количина на стоки


Тактички Ранец 19" Тактички Ловец Торба Scabbard Пиштол Торба Тактички Рамо Прашка Holster Кратко Барел
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Дизајниран за безбедно да носите кратко барел.
Два ремени на секоја страна се овозможи ambidextrous монтажа на вашиот влез вест, плоча превозникот или на градите екипаж.
Поместена, прилагодлив, отстранлив рамо, рака ви овозможува да прашка вашиот оружје.
Thickly поместена за оружје заштита.
Ред на еластична школка циклуси надолу ' рбетот се овозможи лесен пристап до четири breacher круга.
Webbing на двете страни со кој се одвојува прилог ремени за ambidextrous употреба.
Grommet на база за дренажа.
Спецификации :
Материјали : Најлон
Боја : Арм Зелена / Каки (Изборен)
Нето Тежина : 725g / 1.6 lb
Scabbard Големина : 49 * 15.5 cm / 19 * 6in
Пакет Големина : 49 * 15.5 * 5cm / 19 * 6 * 2in
Пакет Тежина : 730g / 1.612 lb
Пакет се вклучени :
1 * Scabbard
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
 Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!

Основните својства

Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Број На Модел На:
Круг Кертриџ Торба
Материјал:
Најлон
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра

Додатоци на производот