0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
EMERSONGEAR Ножици Торбичка Стриже Носителот Тактички Molle Ножици Торбичка Airsoft Воени Борбени Торба Multicam Црна EM6367

EMERSONGEAR Ножици Торбичка Стриже Носителот Тактички Molle Ножици Торбичка Airsoft Воени Борбени Торба Multicam Црна EM6367

DEN 393.00
DEN 436.32
Това е достапна

Количина на стоки


1)Материјал : Висок квалитет на Најлон
2)Тежина : 0.1 кг
3) Szie : Висина 4.72 инчен*Должина 1.99 инчен(Height12cm* Должина 5cm)
4)Пакет : Торбичка*1 (Не се вклучуваат Ножици)
1.)Можете да ги користите кука&јамка за да се поправи ножици и да се обезбеди безбедност.
2)Со molle webbings, може да биде прикачена на molle појас ,торба или вест.
Emersongear е тактички серија бренд кој е посветен да го обезбеди geniune MULTICAM производи и wargame опрема. EMERSONGEAR официјалната продавница на Aliexpress ШТО WARGAME ОПРЕМА МОЖЕТЕ ДА ги ДОБИЕТЕ ОД НАШАТА ПРОДАВНИЦА ?

Основните својства

Бренд Име:
emersongear

Додатоци на производот