0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
20PCS трговија на Големо Гроздобер Правоаголна Дрвени Печат 'БЛАГОДАРАМ' DIY Печат Бесплатен превозот

20PCS трговија на Големо Гроздобер Правоаголна Дрвени Печат 'БЛАГОДАРАМ' DIY Печат Бесплатен превозот

DEN 1419.84
Това е достапна

Количина на стоки


Добредојдовте на Нашата Продавница!
~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* ~*~
Печат како слика ќе видите : )
НОВО!!! Гроздобер ви Благодариме Дизајн
Големина : L=7cm,W=1.8 cm,H=2.5 cm
Материјал : Дрво + Гума
Количина : 20 парчиња/многу
Pls забелешка овој линк само за 'благодарам' дизајн печат, НЕ вклучувајќи карти,тагови.. ви Благодариме : )
За Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, и некои други методи за плаќање. Ако не можете да најдете начинот на плаќање што го сакате, само да не контактирате преку е-Мејл или Trade Manager.
Топло совети : Повеќе Креативни објект~~~ pls кликнете на следната фотографија линк за да го најде тоа.
Превозот Услови
A : Бесплатен Превозот= Кина Пост Воздух Mail
Сите производи во нашата продавница со бесплатен превозот преку Кина пост.Но, ве молиме забележете дека :
CPMA времето за испорака е за 10-35 дена да повеќето дестинации. Но, има можеби малку одложување кога празник, лошите временски услови, раш сезона, а некои посебни период или состојба. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Можно е до 30-60days.
Б : Бесплатен Превозот=Брза испорака (EMS,DHL..)
1,Singapore/Malaysia/Тајланд Цел износ над ние ќе брод од брза испорака слободни , обично 5-12 дена да пристигнат.
2, Австралија, Нов Зеланд, Европа, сад, Канада и др. Кога цел износ над ние ќе ја испрати преку DHL/EMS/ТНТ/Федекс.. брза испорака слободни.
3,руската Федерација, Јужна Африка, Саудиска Арабија,ОАЕ, Бразил, Мексико и други област.. Pls контактирајте со нас за надградба на брза испорака слободни.
МИКС ЦЕЛ да се Прифати : MOQ износ е по ред во нашата продавница.
чекор 1) Испрати списокот на ставки со количина на нас преку е-маил.
чекор 2) Ние ќе го провери и ќе ви испрати листа за потврди производ, количина & износ.
чекор 3) По потврда ние ќе ви испратиме линк за да направите нарачка. Обично систем количина може да не се исти како и потврди, Pls НЕ плаќаат прво, ние ќе ви помогнат да го ревидира износот и да ве информираме за да се направи исплата.
чекор 4) Pls заврши на плаќање, и ние да се организираме на пратката.
Увозни Давачки
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност. Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина. Тоа е вашата чест и одговорност.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ви благодариме.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Ако сте се обиделе да пребарувате на објектот што сакате, само нас контакт и ние може да ви помогне да го најдете! : )
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Основните својства

Материјал:
Гума
Бренд Име:
icraft
Употреба:
Декорација
Тип:
Стандард Печат
Број На Модел На:
9A479
боја:
како Слика
Материјал:
Дрво+гума
Големина:
L=7cm,W=1.8cm,H=2.5cm
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Состојба:
100% Сосема Нов
Функција:
DIY колекција
дизајн:
Ви благодариме
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)

Додатоци на производот