0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Ви благодариме на Транспарентни, Јасни Силикони Марки за DIY Scrapbooking/ - Карта во донесувањето Одлуки/Детска Забавна Декорација на Снабдување

Ви благодариме на Транспарентни, Јасни Силикони Марки за DIY Scrapbooking/ - Карта во донесувањето Одлуки/Детска Забавна Декорација на Снабдување

DEN 216.00
DEN 239.52
Това е достапна

Количина на стоки


Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов &Висок Квалитет Количина : 1 Set Материјал : Силикон Големина : 11*20cm Конверзија : 1cm=0.39 инчен/1 инч=2.54 см
Пакет се вклучени : 1 x Јасно Печат

Основните својства

Употреба:
Декорација
Бренд Име:
ZLDECOR
Број На Модел На:
18011801
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
Силикони
Големина:
11*20cm
Пакување:
1set

Додатоци на производот