0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Британски Стил Дома Текстил Памук 4PCs Постелнина Поставува

Британски Стил Дома Текстил Памук 4PCs Постелнина Поставува

DEN 3009.00
DEN 3167.52
Това е достапна

Количина на стоки

Големина : Кралицата 1 PCS на Корица : 200 * 230cm; 1 PCS Листови : 245 * 250cm; 2 ПАРЧИЊА Pillowcase : 48 * 74cm Кралот 1 PCS на Корица : 220 * 240cm; 1 PCS Листови : 245 * 270cm; 2 ПАРЧИЊА Pillowcase : 48 * 74cm (Оваа постелнина поставите не е вклучуваат утешителот)

Основните својства

Големина:
King, Queen
Стил:
Европа
Бренд Име:
AhLoyalty
Апликација Големина:
1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.5 m (5 метри)
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
тема count:
300TC
Ткаенина Count:
40
Количина:
4 парчиња
Тежина:
1.2kg
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
одделение:
одделение А
Пополнување:
Никој
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
постелнината-new-201
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
is_customized:
No
Ткаенина Густина:
128x70
Употреба:
Дома
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)

Додатоци на производот