0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Нови Мерилин Монро Луксузни 3D 4pcs Постелнина Сет постелнина Прекривки или Ватенка Покрие Bedclothes Кралицата Цар Големина Бесплатен Превозот

Нови Мерилин Монро Луксузни 3D 4pcs Постелнина Сет постелнина Прекривки или Ватенка Покрие Bedclothes Кралицата Цар Големина Бесплатен Превозот

DEN 5416.80
Това е достапна

Количина на стоки


Ако постелнината во собата е многу удобно, ќе се купи? Одговорот е : не мора да значи, бидејќи не може да се скапи
Ако постелнината во собата е вкусено многу евтини, може да се купи? Одговорот е : не мора да значи, бидејќи може да биде многу лош квалитет
Сега, таму е збир е удобно и евтини, ќе ти купам? Одговорот е : се разбира
4 PCS СЕТ ПОСТЕЛНИНА се вклучени :
КРАЛИЦАТА :
ПРЕКРИВКИ ГИ ПОКРИЕ : 2М X 2.3 M
ЧАРШАФ : 2.5 M X 2.5 M
2 ПЕРНИЦА ОПФАЌА : 0.47 M X 0.78 M
КРАЛОТ :
ПРЕКРИВКИ ГИ ПОКРИЕ : 2.2 M X 2.4 M
ЧАРШАФ : 2.5 M X 2.7 M
2 ПЕРНИЦА ОПФАЌА : 0.47 M X 0.78 M
(Дизајн 11~29 има Цар големина)
Answer : ___________________________ NOTE : постелнина поставите не треба пополнување или утешителот внатре.
Објектот специфики :
Материјал : 100% /памук
Материјал : памук
Тежина : 2kg
Дезинфицираат
Карактеристики на производот :
Реактивен боење, не се избледени, не топка, не се намали , шок е уникатен, удобно, висока густина мелење коса 4 кревети во собата.
НЕМА.1
НЕМА.2
Постелнината се грижи совети : (Многу важни) и Перење Метод : (Многу важно)
1,Нов купување кревет е вкуси пред првата употреба треба да биде да се користи ладна вода да се измијат, Меур време да не биде во можност да се надмине 10 минути, бидејќи бирото за развој на образованието стоки процесот на производство веројатно ќе бидат инфицирани со нечистотија, Печатење и боење процес, исто така, можеби остаток на гориво состав, во пред првата употреба миење може јасно голо око, не може да се види странски материјал.
2,Нови купување bedclothes е вкуси првите детергент за перење, не додадете која било соодветно средство, затоа што на активни состојки може да доведе до корито реактивен боење ткаенини остатоци во повторно, и гориво боење на контаминација кревет е вкуси светла боја област.
3,Нова купување кревет е вкуси првите перење додавање на малку оцет и сол, ќе биде креветот е вкуси повеќе прекрасни.
4,креветот се почувствувале за перење не се користи вода температура повеќе од 30 Температура на топла вода, топла вода може да доведе до растителни влакна проширување, што влијае на креветот се вкуси и собирање.
5,Ова е мое лично мислење.
Најдобрите употреба на ладна вода натопете за 5 минути, не додадете која било детергент. Brunet ткаенини Најдобри изми одделно,Не во топла изложување на сонце за да ги за премногу долго. Првите два пати ќе се плови боја феномен,Апсолутно после не ќе исчезнат.Ова е да припаѓаат на нормален феномен,ве Молиме да не грижете се.
Зошто купи од нас?
Ние го продаде со трговија на Големо Цена. Објективната вредност, Фер цена, Фер и поштенски трошоци.
Оваа beding собата е многу убава со одличен квалитет!
Секој објект ќе бидат проверени повторно пред превозот да бидете сигурни дека вашиот објект е во добра состојба!
Услови & Состојба :
Објектот е продаден на "како што е" основа, ве молиме распрашајте се за сите прашања пред наддавање за да се избегне добивање на објект што не се задоволни.
Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба.
Објектот мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба и Никогаш не се монтирани.
Отворена кутија стока е предмет на 30% Restocking такса.
Врати Се Прифати :
Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас за брза размена или ние ќе рефундирање на вашата исплата.
Ве молиме имајте во предвид дека сите купувања мора да се врати во рок од 30 дена од купувањето. НЕМА враќање или размена ќе биде прифатен после 14 дена од датумот на купување.
Спаѓаат вашето име, адреса, објект, на денот телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.
По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена ( со исклучок на трошоците за превозот до и од таб ).

Основните својства

Големина:
King, Queen, See below for size descriptions
Шаблон Тип:
Луѓе
Апликација Големина:
1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
Тежина:
2.5KG
одделение:
квалитет
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Бренд Име:
GFLUTOSE ДОМА ТЕКСТИЛ
Ткаенина Count:
40
Количина:
4 парчиња
Број На Модел На:
01
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
тема count:
500TC
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Стил:
Twill
Ткаенина Густина:
133X72
Шема:
Печатени
Пополнување:
Памук
Техника:
Плетени
Употреба:
Дома
боја:
Gry
Пополнување:
Не се имате било какви пополнување или утешителот внатре
Технологија На Печатење:
Реактивен Печатење
Тип:
Прекривки Покрие Сет
Листот Големина на кревет:
150cmX (опсег 200-220) cm
Употреба:
Дома, Хотел, Свадба, Други
Свадба Постелнина Тип:
Свадба Четири-парче Комплет
Ткаењето Технологија:
Дијагонала
Возрасна Група:
Возрасни

Додатоци на производот