0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
5PCS Памук Baby Cot Постелнина Поставите Новороденче Кревет Браници Деца Cot Постелнина Поставите baby cot поставува бебе кревет заштитник,(4bumper+лист)

5PCS Памук Baby Cot Постелнина Поставите Новороденче Кревет Браници Деца Cot Постелнина Поставите baby cot поставува бебе кревет заштитник,(4bumper+лист)

DEN 1997.00
DEN 2102.40
Това е достапна

Количина на стоки


Пакет Содржи :
5pcs=браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист.
Големина на :
Браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm (ве молиме, напишете големина сакате во забелешка)
лист : 130*95cm
Боја :
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе околу 7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days.
Itella(Русија линија) : Ова се изразуваат само во Русија,превозот само да се земе околу 7~30 дена.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days., Може да се постигне сите земји во светот,
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. Ние ќе го испратам до тебе друг за слободни или враќање на парите.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас.
Повратни информации : 1. Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме! 2. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме

Основните својства

Возрасна Група:
Бебиња
Пол:
Унисекс
Големина:
105*60,115*65,120*65,110*65,120*70,110*60,120*60
Возраст Опсег:
0-3 месеци,19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци
Стил:
Bedsheet
одделение:
квалитет
Бренд Име:
DMP
Стил:
Обична
Шаблон Тип:
Животните
Број На Модел На:
j7bn
Материјал:
100% Памук
Пополнување:
Памук
Техника:
Реактивен Печатење
Големина:
100*60
број:
7k7
боја:
77

Додатоци на производот