0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-41 %
Пеперутка Везови Кралската Постелнина постави Цар Кралицата Големина Египетски Памук Кревет поставен Прекривки покрие чаршаф Pillowcases Дома Декоративни

Пеперутка Везови Кралската Постелнина постави Цар Кралицата Големина Египетски Памук Кревет поставен Прекривки покрие чаршаф Pillowcases Дома Декоративни

DEN 4673.00
DEN 7920.00
Това е достапна

Количина на стоки


Добредојдовте на нашата продавница!
Карактеристики :
•Состојба : Нова
•Парчиња : 4pcs сет Постелнина
•Повод : Спална Соба
•Материјал : 60-тите години Египетски памук
•Модел : Главно, како на сликата.
• Затоа што Земјата е различно од beding поставите големината, ве молиме бидете сигурни дека големината е одговара за вашиот кревет или не според моето опише мерење прво Пред да се направи нарачка.
• Сликата Можеби покаже 6pc или повеќе со некои перници, но нашиот производ само доаѓа со 2 перница шамс.
• Поради перница шамс ткаенина парчиња од прекривки покрие, па можеби и не е иста со пик, но секогаш ист стил со постелнина сетови.
• Имаме трговија на големо цена за масовно купување, pls се чувствуваат слободни да ме известите доколку ви треба
• Испорака : Ние ќе го избере различни Изразува да ја испорача стоката зависи од вашите локации. Ние брод преку ЕСМ,DHL,UPS-от,ТНТ,Fed Ex и така натаму,
• Боја : Боја Опис ве молиме погледнете го Насловот, како на сликата.Ние не можеме да ветување има нема боја разликата помеѓу сликата и на вистински производ, можеби малку.
(Целиот Сет Слика и Детални Лен Слика се земени од Реалниот Објект. )
(Приложените слики се обезбедени од страна на производителот за демонстрација само. Поради разликата на ефект на боја помеѓу вашите дигитални уреди и реалниот свет, вистинската боја длабочина на производот може да изгледа малку поинаква од она што на сликата погоре.
Ако не сте сигурни дали боја е она што го бараат, ве молиме потврдете го со нас пред наддавање, во спротивно Пари Гаранција за враќање може да биде неважечки.
• За нега на настава : Машина перат Хемиско чистење се Користи благ сапун хлор Кул железо ако е потребно. Првото перење обично може да бледнее бојата на собата во прифатлив начин. За оваа причина, кога ќе се мијат поставено за прв пат, НЕ се мешаат со други текстилни предмети во вашата машина за миење.
По можност страна се мијат во вода не е поголема од 30 степен одделно. Не се впие во собата за премногу долго.
ГОЛЕМИНА на : 1 cm = 0.39 инчи
Кралицата големина на :
прекривки ги покрие : 200 x 230 см *1pcs
чаршаф : 245 x 250 см *1pcs
pillowcases : 48 х 74 см *2 парчиња
Кралот големина на :
прекривки ги покрие : 220 x 240 cm *1pcs
чаршаф : 245 x 270 cm *1pcs
pillowcases : 48 х 74 см *2 парчиња
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
Answer : ___________________________ Note :
A : увозни давачки и трошоци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија,овие трошоци се на купувачот одговорност.
Б : ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
Превозот :
Ние ќе го избере различни Изразува да ја испорача стоката зависи од вашите локации. Ние брод преку ЕСМ,DHL,UPS-от,ТНТ,Fed Ex и така натаму,
Начин на плаќање :
ние прифаќаме : T/T ,Western Union ,Пари со Цел,Зачувам ,најдобар начин е директно онлајн плаќање.
Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас,lf сте задоволни со предмети што ги нареди,ве молиме да дадете 5 ѕвезда повратни информации,Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации,ние ќе можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
По-продажбата на услугата :
15 дена услуга за замена , ако вие го добивате нашиот производ е со недостатоци, како што се губење на погрешен стоки, сериозни квалитет проблем, ве молиме веднаш кажи ни, и да се обезбедат релевантни докази, ние се потврди дека ќе ви даде целосна по наплата, во вие се согласувате со условите, може да се организира за да ја испорача стоката до вас, но мора да се осигурате дека интегритетот на производот, не влијаат на вториот продажба,И треба да го вратите производот
За нас :
Ние работевме за да ви овозможи со квалитет на производи и услуги, како и добар шопинг искуство,Ако ги купите нашите производи, ќе станат наши VIP корисниците, повторно по втор пат ќе купите, и ние ќе се обезбеди понатамошно попуст за да се вратите вас, ако ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме да се воведе му на вашите пријатели и роднини, и ги споделите со повеќе луѓе споделување на вашата среќа.

Основните својства

Големина:
King size 4pcs, Queen size 4pcs
Стил:
Европа
Тежина:
3.2 KG
Бренд Име:
SexeMara
Апликација Големина:
1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.5 m (5 метри)
Техника:
Почит Свила
одделение:
квалитет
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Материјал:
Египетски памук
Шема:
Извезена
Количина:
4 парчиња
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Пополнување:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
тема count:
500TC
Број На Модел На:
NLF-077
Ткаенина Густина:
133X72
Ткаенина Count:
60
Употреба:
Дома
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
Прекривки Покрие Сет
Свадба Постелнина Тип:
Свадба Четири-парче Комплет
Ткаењето Технологија:
Почит Свила
Возрасна Група:
Возрасни
Тип:
Bedsheet

Додатоци на производот