0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
3pcs DIY Смешно Симпатична Мачка Switch Налепници Ѕид трудови Дома Декорација Спална соба Салон Декорација

3pcs DIY Смешно Симпатична Мачка Switch Налепници Ѕид трудови Дома Декорација Спална соба Салон Декорација

DEN 30.00
DEN 31.68
Това е достапна

Количина на стоки


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет ! Симпатична мачка налепница, Тоа може да биде прикачен на ѕидови, врати, автомобил, компјутер, книга, windows, итн. Се создаде малку забава во вашиот Дом! Карактеристики : Отстранлив, Водоотпорен Материјал : ПВЦ Стил : Мачка налепница Димензии(прибл.) : 14cm * 6cm/5.51 во * 2.36 во Пакет се вклучени : 3 ЕЕЗ Мачка налепница
Превозот : пратката ќе пристигне дестинација во рок од 30-60 дена, освен во Бразил.Бразил времето за испорака е 60-90 дена.ако имате било какви проблеми,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да се отвори спорот.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра по-продажба на услуги.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу importand за нас. Уживајте во вашата шопинг во нашата продавница! Продавачот Гарантира : 1.Ќе се добие целосна наплата ако ваша цел не се дојде во рамките на времето за испорака вети од нас. 2.ако вашиот објектот се значително различни од нашите опис на производот,можете да Се Вратите и да се добие целосна наплата,или Б : Добие делумна реконструкција и одржување на објектот. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : А : Би ве молиме означете подарок и ниска вредност на мојот парцела? Б : Ние секогаш го стори тоа.Но, сте се купи многу објектот,ве молиме оставете ни белешка. A : Како не ти пак мој парцели? Тоа е безбедно? Б : Ние пакет за вашата парцела многу добро во пп торба, торби меур или кутија врз основа на објектот. О : Кога ќе го испрати мојата цел? Б : Ние обично испратите вашата нарачка од 3 ден.

Основните својства

Бренд Име:
LESUPERAY
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен
Употреба:
Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
G4G19
Стил:
Модерна
Функција:
Mildew Отпорни,Самолепливи
Шема:
Цртан филм
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Карактеристики:
отстранлив, водоотпорен
Материјал:
ПВЦ
Стил:
мачка налепница
Димензии(Прибл.):
14cm * 6cm/5.51 во * 2.36 во
Пакет Се Вклучени:
3 ЕЕЗ Мачка налепница
Type1:
Налепници
Type2:
Префрлете
type3:
Ѕидот Decors
type4:
Ѕидот трудови

Додатоци на производот