0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-8 %
Природна мајка на перл шел ламинатни за музички инструмент и мебел пломба blacklip морска школка хартија

Природна мајка на перл шел ламинатни за музички инструмент и мебел пломба blacklip морска школка хартија

DEN 8390.00
DEN 9120.00
Това е достапна

Количина на стоки

мајка на перл шел ламинатни за мебел и музички инструмент пломба.
Апликацијата случаи на школка ламинатни :
Ние се направени рачно изработени декорација,најжешките објект во денешно време посебно во двете станбени и комерцијални индустрии.Школка мозаик плочки се направени од Кинески бисер школка и скапоцени морски школки,намерно направен да се даде акцент со комбинација на мермер и seashell на подови,ѕидови,kitches,или дури и во вашата бања соба, покриени со убави и природни школка мозаик плочки.
Производи карактеристики :
1.Перл текстура : нашите суровини е разни видови на мајката на бисер во светот со природни бои,елегантна и шармантна функција и морето мириса.
2.Море здив : светските мориња различни климатски,што резултира во шарени природна мајка на бисер,бисер бела,златна,шампањ,розова,или мистериозната шарени црно и има природна текстура.
3.Животна средина-пријателски и зелена : ние најчесто ги користат образован школка која нема да биде недостаток на акции.И нашите производи неопасен да hunman здравјето на елемент,во согласност со зелена заштита на животната средина,и тоа се враќа кон природата концепт на модерна декорација.

Основните својства

Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла-Доказ
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Други
Употреба:
дневна соба
Стил:
Класичен

Додатоци на производот