0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-24 %
beibehang самолепливи модерен минималистички гроздобер позадина спалната соба дневна соба мебел обновена градски ѕид тули позадина

beibehang самолепливи модерен минималистички гроздобер позадина спалната соба дневна соба мебел обновена градски ѕид тули позадина

DEN 1058.00
DEN 1392.00
Това е достапна

Количина на стоки

материјал : Висок квалитет водоотпорен ПВЦ позадина Метрички големина : (Должина) 10m * (ширина) 0.45 m = 4.5m2 / серија / тркалаат Империја големина : (Должина) 32.8 метри * (ширина) 1.476 нозете = 48.4 квадратни метри / серија / тркалаат боја : Мулти-боја избор answer : ___________________________ note : Само-лепило (на дното на лепак, откине заштитна фолија може да биде директно паста.) Карактеристики : Мебел, реновирање, декорација, водоотпорен, dustproof, инсталација површина може да биде директно мијат со вода. забелешка : Позадина ќе се тркалаат да се тркалаат испорака. E. g : должината на редот е 10 метри. Ако купувате 2 многу, потоа стоката ќе го добиете ќе биде за 20 метри. Ако 3 многу се купи, тогаш тоа ќе биде 30 метри и така натаму. Нашата позадина големина е 45cmx1000cm / еез Ако купувате 1 ќе добие големината 45cmx1000cm Ако купувате 2 парчиња Со големина ќе добиете е 45 x 2000cm Доколку купите 3 парчиња Со големина ќе добиете е 45 x 3000 CM Ако купувате 4 големината ќе добиете е 45 x 4000cm Ако купите 5 ќе добие големината е 45 x5000 CM ......... Answer : ___________________________ Note : не Може да се користи на ѕид
Боја 8010
Кафе тули
Боја 8161
Боја 8200
Боја Mashi тули
Боја 8077
Боја 019
Боја 5222
Боја 5111
Боја 5045
Боја 5193
Боја Модерната тули
Боја 8160
Боја 8055
Боја 8078
Боја Мика тули
Боја 8187
Боја 5075
Боја 8079
Боја 155
Боја 8162
Боја 5074
Боја 010
Боја 004
Боја на Кафе линија тули
Боја 5003
Боја 8119
Боја 009
Боја 013
S hipment :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи
на дестинација и друг фактор. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Русија клиент бара целосно име и презиме. Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Позадина на ЛОГОТО екранот

Основните својства

Димензии:
0.45x10m
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Број На Модел На:
GB0523
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Тип:
Винил Позадини

Додатоци на производот