0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-24 %
beibehang ПВЦ самолепливи позадина модерен минималистички мода цвеќе градина топло спалната соба дневна соба налепници позадина

beibehang ПВЦ самолепливи позадина модерен минималистички мода цвеќе градина топло спалната соба дневна соба налепници позадина

DEN 1021.00
DEN 1344.00
Това е достапна

Количина на стоки

материјал : Висок квалитет водоотпорен ПВЦ позадина Метрички големина : (Должина) 10m * (ширина) 0.45 m = 4.5m2 / серија / тркалаат Империја големина : (Должина) 32.8 метри * (ширина) 1.476 нозете = 48.4 квадратни метри / серија / тркалаат боја : Мулти-боја избор answer : ___________________________ note : Само-лепило (на дното на лепак, откине заштитна фолија може да биде директно паста.) Карактеристики : Мебел, реновирање, декорација, водоотпорен, dustproof, инсталација површина може да биде директно мијат со вода. забелешка : Позадина ќе се тркалаат да се тркалаат испорака. E. g : должината на редот е 10 метри. Ако купувате 2 многу, потоа стоката ќе го добиете ќе биде за 20 метри. Ако 3 многу се купи, тогаш тоа ќе биде 30 метри и така натаму. Нашата позадина големина е 45cmx1000cm / еез Ако купувате 1 ќе добие големината 45cmx1000cm Ако купувате 2 парчиња Со големина ќе добиете е 45 x 2000cm Доколку купите 3 парчиња Со големина ќе добиете е 45 x 3000 CM Ако купувате 4 големината ќе добиете е 45 x 4000cm Ако купите 5 ќе добие големината е 45 x5000 CM ......... Answer : ___________________________ Note : не Може да се користи на ѕид
8122
8121
8119
146
8078
093
013
030
029
8027
100
8050
S hipment :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи
на дестинација и друг фактор. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Русија клиент бара целосно име и презиме. Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Позадина на ЛОГОТО екранот

Основните својства

Димензии:
45cmX1000cm
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Број На Модел На:
GB0525
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Тип:
Винил Позадини

Додатоци на производот