0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
Сребро злато микс од не ' рѓосувачки челик плочи мозаик

Сребро злато микс од не ' рѓосувачки челик плочи мозаик

DEN 2215.00
DEN 2215.20
Това е достапна

Количина на стоки


Спецификација На Производот
Производ Во Боја :
Сребрена Комбинација
Тип На Производ :
Стакло Мозаик Плочки
Бренд :
Mius Уметност Мозаик
Формат / Облик :
Rmhbus
Материјал :
304staineless челик
Плочка Лист Големина На :
300x300mm(инчи)
Индивидуални Плочка Големина На :
N/A
Дебелина :
6mm
Покриеност :
1sheet=0.09 метри=1sq нозе
Плочка За Употреба :
Подот / Ѕидот / Кујна Backsplash / Countertop
Стил
Моден
-99.99 /картон -202.21 /картон
Пакување :
Упатство за инсталација :
Прилагодување Процес :
П : Како можам цел обичај мозаик mural проект од вашата продавница?
О : Ако сте beiginner и сакаат да ги знаат нашите работни начин на мозаик mural ,следниве информации треба да бидат корисни за вас .4 чекори за да им помогне на што повеќе за подобро разбирање на нашите работни начин .
Начин На Плаќање :
Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.
Време На Испорака :
Нашите нарачки се испраќаат во рок од 2~3 дневна од акции , 7-10days за производство по приемот на вашата исплата. транзитен пат меѓу Кина и вашата локација pls оди да се DHL.com за проверка .
Откако пратката.Воздух-насочно сметка број ќе бидат информирани за вас за следење. Клиентот само почекајте слободно за пратката да стигнат до назначен адреса.
Начин на превоз :
-Од DHL ,UPS-от,ТНТ,Fedex
-Од страна на морето
1).Пад на превозот : Ние може да се откажат превозот.испрати до вашите клиенти во превозот адреса, кога местото цел.
2). Превозот цена : pls се консултирате со нас .Ние секогаш се обидуваат да најдат најбрзо и најбезбедно испорака за вас
3).Увозни давачки : Т оски и трошоци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
За Mius Уметност Мозаик :
Mius Уметност Мозаик е компанија специјализирана во различни мозаик плочки кои ги воведува Кинески мода мозаик плочки во светската трговска пазарот, и го доведува до целиот свет.
Не
Не гледам вашето прашање тука? Ве молиме слободно да ни e-mail за повеќе помош. Ние сме секогаш среќни да помогнеме!

Основните својства

боја:
Примерок 6x12inch, 11square нозе
Функција:
Отпорен на вода,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно
Функција:
Мувла-Доказ,Огноотпорни,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Анти-статички,Водоотпорен
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Модерна
Шема:
лист
Материјал:
Метал
Мозаик плочки Квалитет одделение:
Прва Класа
Примена:
Внатрешен ѕид декорација
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Додатоци на производот