0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-26 %
3D Водоотпорен самолепливи Вратата Налепници Убавина Силуета Ѕидови Налепници за Спалната соба Дневна Соба Налепници Бања Позадини

3D Водоотпорен самолепливи Вратата Налепници Убавина Силуета Ѕидови Налепници за Спалната соба Дневна Соба Налепници Бања Позадини

DEN 1093.00
DEN 1477.92
Това е достапна

Количина на стоки


3 D Водоотпорен самолепливи Вратата Налепници Убавина Силуета Ѕидови Налепници за Спалната соба Дневна Соба Налепници Бања Позадини
Карактеристики На Производот :
1. Отстранлив
2. Oilproof и водоотпорен
3. Направени од зелена материјал
4. Функција : ѕид декорација
Производ Параметри :
1. Материјал : животна средина-пријателски водоотпорен ПВЦ
2. Целокупниот пакет големина : за 42cm * 3.4 cm * 3.4 cm
3. Производ големина : околу 77 * 200 cm ( 30.31 * 78.74 во )
4. Примена предмет : врати, кабинети, фрижидери
Како да го Користите :
Отстранете го задниот филм и се држи на мазната површина
Answer : ___________________________ Note :
Производот ќе добиете е за 2 компјутери на налепници, треба да се направи renderings како на сликата прикажани со себе. Производот е само погодна за непречено области, како што се стакло, метал, прашина ѕидови и сл.; и не може да биде благо боја нарушувања поради светлината ефект.
Пакување Листа :
2 парчиња * ѕид налепници
Повратни информации Што ги опишавме на проектот, како и што можам. Ако ние пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам. Ве молиме ни e-mail пред наплата ако не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи - ве Молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Враќање / поврат : Ако сакате да го размена на објектите што сте ги примиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на добивање на објектот и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.

Основните својства

Димензии:
77cm x 200cm
Функција:
Мувла-Доказ,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Анти-статички,Soundproof,Водоотпорен
Функција:
Отпорен на вода,Екстра Дебели,самолепливи,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,3D,Формалдехид-бесплатно
Број На Модел На:
RQ0115-07
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Материјал:
Дрво влакна позадина
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Тип:
Хартиените Тапети
Употреба:
Студија
Површински Третман:
Врежана
Шема:
Yes
is_customized:
Yes
Стил:
Земја

Додатоци на производот