0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
4Pcs Роботски Правосмукалка роботски делови Пакет HEPA Филтер за xiaomi mi Робот Филтри почиста додатоци

4Pcs Роботски Правосмукалка роботски делови Пакет HEPA Филтер за xiaomi mi Робот Филтри почиста додатоци

DEN 540.00
DEN 899.04
Това е достапна

Количина на стоки


4 PCS Оригинални Додатоци Xiaomi Роботски Правосмукалка HEPA Филтер xiaomi mi Робот Филтри Замена
Карактеристики : Ефективна Hepa Филтер за Xiaomi роботски правосмукалка Уникатен дизајн, лесно да се чисти од прашина кутија, издржливи во употреба
Пакетот вклучува : 4 Pcs филтер

Основните својства

Тип:
Правосмукалка Делови
Вакуум Дел Тип:
Филтри
Број На Модел На:
За Bosch BSA BSB BSD BSF Серија

Додатоци на производот