0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
Маскирани Наметка Кејп Средновековни Пагански Вештерка Wiccan Вампир Ноќта На Вештерките Костим

Маскирани Наметка Кејп Средновековни Пагански Вештерка Wiccan Вампир Ноќта На Вештерките Костим

DEN 475.00
DEN 475.20
Това е достапна

Количина на стоки


Маскирани Наметка Кејп Средновековни Пагански Вештерка Wiccan Вампир ноќта на Вештерките Костим Големина информации : Големина S : наметка должина 90cm, одговара за деца Големина L : наметка должина 140cm, одговара за возрасни, **Совети : ве молиме обрнете внимание на големината кога ќе се нарачување, 1 инч=2.54 см, бидејќи рачни мерења, околу 2~3 cm отстапување е нормално. Answer : ___________________________ Note : (1) Cosplay костими, главно, се фокусираат на сцената ефект, па ако треба висок квалитет на облека, ве молиме претпазливи да се купи. (2) се Должи на светлината и на екранот разлики, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере.

Основните својства

Големина:
S, L
Извор:
Cosplay
Тип На Објект:
Додатоци
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Јакни,Наметка
Одделот За Името:
Возрасни
Извор Тип:
празник
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
600007
Знаци:
Вампир
Материјал:
плетени ткаенини

Додатоци на производот