0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Денот на вљубените Лице Продажба 100pcs/пакет Долготрајни Батерии Двојна Подводните Фонтана LED Светла

Денот на вљубените Лице Продажба 100pcs/пакет Долготрајни Батерии Двојна Подводните Фонтана LED Светла

DEN 10156.80
Това е достапна

Количина на стоки


Ние сме Фабрика Снабдувач .
Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување. DHL бесплатен превозот, со евтини цени.
11 бои за опции. Можете да нарачате ги во мешавина од бои. Pls одбра бои од табелата подолу.
Овој производ вклучува 2 парчиња Заменливи CR2032 Батерии. Супер светло. Се користи за свадби , страните-centerpieces и цвет arrangments.
Квалитет на производот, купи од нас со доверба!!
Нашите Подводни LED Светла функција На on/Off Прекинувач и се подготвени да се користи надвор од кутијата
10 различни бои за вашиот избор, боја доаѓа во 10 парче парче пакет!!
НОВ ДИЗАЈН И СУПЕР СВЕТОЛ FLORALYTE II ЧАЈ СВЕТЛИНА
Тие ги користат 2 x CR2032 Батерии кои се вклучени и веќе инсталиран.
Овие батерии се заменливи!
Овие обновливи, подводни LED светла, се водоотпорни и безжични и на тој начин совршен за осветлување до вазни, чинии, или каква било вода полнат контејнерите.
Овие подводни светилки често се користи за centerpieces, секоја прилика каде додавање на светлина за да цвеќиња или вазни.
Тие прават голема партија услуги, како и.
Овие вода доказ LED светла се достапни во различни голема бои.
Тие се за 1.25 Инчи во дијаметар од околу 1.00 Инчен висока, и затоа одговара на стандард Чај Светлина на Сопствениците.
На подводни светлина, може да биде вклучено или исклучено со извртување на база на модул.
Животот на батеријата на осветлување модул е повеќе од 50 часа.
Нашите LED светла се забавуваат, безбеден и совршен кога ќе треба алтернатива за свеќи, со цел да се исполнат оган, кодови или за да се избегне опасностите на отворен пламен.
Еве некои слики од нашите производи.
Слики за Пакување.

Основните својства

Емитуваат Боја:
Сино, Multicolor Исчезнува, Зелена, Црвена, Бела, Килибар, Топло Бела, Розова, Виолетова, Теал, Портокал
Употреба:
празник
Напон:
3V
Глава Број:
1-19 глава
Карактеристики:
Подводни led светло
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Должина:
3cm
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
Гаранција:
1 година
боја:
Бела
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Бренд Име:
KITOSUN
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
KS-SB-002
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
CR2032
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
База Тип:
Круг
боја:
ЦРВЕНО/бела/топло бела/црвена/зелена/блу/теал/розова/виолетова/портокал/RGB
Батеријата:
2 парчиња CR2032 Батерии вклучени,трае повеќе од 48hours
Големина:
1 tall ,1.125 wide round shape, original design
Пакување:
10pcs/блистер кутија,100pcs/внатрешен кутија,1000pcs/Master Картон
Апликации:
Свадби,партии,како и другите прилики за centerpieces
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Како да се префрлите:
Пресврт за да го вклучите/исклучите
Тежина:
16G
Име на производ:
подводните фонтана led светла
сертификација:
CE&ROHS

Додатоци на производот