0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Трговија на големо 50 дискови Одделение А 700 MB Вретено Празно Yihui Печатени CD-R Дискот

Трговија на големо 50 дискови Одделение А 700 MB Вретено Празно Yihui Печатени CD-R Дискот

DEN 1321.92
Това е достапна

Количина на стоки


Спецификации
Дефект го оценувате : Помалку од 0,3%
Одделение : Одделение А
Складирање на податоци : Многу стабилна
Тип : CD-R
Брзина : 1x да 52x мулти брзина
Големина : 700 MB
Користење : Сите медиуми и складирање на податоци
Пакување : Меур заврши.
Имајте на ум. 50 дискови и не 50 пакети

Основните својства

Број На Модел На:
u015
Бренд Име:
YIHUI
Пакет:
Yes
квалитет:
одделение А

Додатоци на производот