0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Повеќе испорака CE, ROHS 800w Единствен излез висока dc напон на напојување со Паралелна Функција

Повеќе испорака CE, ROHS 800w Единствен излез висока dc напон на напојување со Паралелна Функција

DEN 6842.88
Това е достапна

Количина на стоки


CE, ROHS 800w Единствен излез висока dc напон на напојување со Паралелна Функција
Онлајн трговија на големо : може да ни се јавите по вашата исплата, информирате на модел што ви треба.
Офлајн плаќање : ве молиме контактирајте со нас и да разговараат за сите детали, ние ќе ви ја испратиме стоката за вас.
Ние сме една фабрика, ние може да се прилагоди префрлување напојување,имаме квалитет на производите, ниски цени, и брза испорака.
Ако ви треба примерокот да се тестираат,
ве молам контактирајте ме, ќе ти пратам примерок,
но треба да се плати за цената на производот и товар.
Ве молам дозволете ми да знам со какви било прашања,сите вашиот интерес ќе бидат примени нашето внимание и брз одговор.
1.Колку долго може испорака?
Под нормални околности, 2 ~ 5 дена ќе бидете во можност да испорача, но понекогаш поради премногу наредби, ќе се прошири и датумот на испорака.
2.Колку долго е период на гаранција ?
Во прилог на rainproof серија и LLS серија на производи, сите ние сме 2 години гаранција. ( rainproof серија и LLS серија на производи имаат 1 година гаранција)
Ве молам дозволете ми да знам со какви било прашања,сите вашиот интерес ќе бидат примени нашето внимание и брз одговор.

Основните својства

Излез Тип На:
Еден
Излезна Моќност:
>500W
is_customized:
Yes
Излезна Струја:
33A
Излезниот Напон:
24v
Фрекфенција:
25-100KHz
Број На Модел На:
SCN-800-24 висока dc напон за напојување
Влезен Напон:
90~130VAC/180~260VAC
сертификација:
CE, RoHS, CCC, ISO9001
MOQ:
1pc
време на испорака:
7 дена

Додатоци на производот