0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Нови и оригинални WTB12-3P2431T01 БОЛНИ Фотоелектрически прекинувач, фотоелектрически сензор

Нови и оригинални WTB12-3P2431T01 БОЛНИ Фотоелектрически прекинувач, фотоелектрически сензор

DEN 13824.00
Това е достапна

Количина на стоки


100% Нови и оригинални WTB12-3 P2431 T01 БОЛНИ Фотоелектрически прекинувач, фотоелектрически сензор
Произведени во Германија
Дел производ на цени и залихи(попис) промената,не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме,ви благодарам.
Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.
Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.
OMRON и AUTONICS,ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.
САЛАДИН : Omron,LS(LG) и ДЕЛТА. Префрлете се на сензор : OMRON, AUTONICS, БОЛНИ, OPTEX, KEYENCE, LEUZE. IGBT МОДУЛ.
Бидејќи специјалност, па се фокусираат, повеќе достоен за вашата доверба. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас.
Наплата & Замена
1. Во рок од 10 дена замена или враќање.
2.Нови и оригинални производи,квалитет на гаранција за период од 1 година.
3. Секој проект мора да се осигурате дека интегритетот на производот,изгледот не е оштетен,во првобитна состојба услови,се квалификува за враќање на парите или замена.
4.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат. Топло прашува : 1. Кога да се регистрирате за пратката, ве молиме проверете го, ако имате било какви прашања, ве молиме повратни информации во рок од 48 часа. 2. Било додатоци пред да го замени, ве молиме тест прв,а потоа го инсталирате.Избегнувајте да предизвика непотребни загуби. Повеќе производи, ве молиме да кликнете : http : //www.aliexpress.com/store/2065120

Основните својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
УЛ,CE
Материјал:
Алуминиум Легура
Гаранција:
1
Тип На Прекинувач:
Фотоелектрически Префрлате
Карактеристики:
10-30vdc
Број На Модел На:
WTB12-3P2431T01

Додатоци на производот