0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
10pcs/многу DIP Прекинувач Слајд Тип Црвено 2.54 mm Теренот 2 Ред НАТОПИ Toggle прекинувачи Dial switch 2p 3p 4p 5p 6p 8p 10p Бесплатен Превозот

10pcs/многу DIP Прекинувач Слајд Тип Црвено 2.54 mm Теренот 2 Ред НАТОПИ Toggle прекинувачи Dial switch 2p 3p 4p 5p 6p 8p 10p Бесплатен Превозот

DEN 51.00
DEN 53.76
Това е достапна

Количина на стоки


DIP Прекинувач Слајд Тип Црвено 2.54 mm Теренот 2 Ред toggle DIP прекинувачи 2p 3p 4p 5p 6p 8p 10p име на Производ : Dip прекинувач; Тип : Натопи; карактеристики : 2 ред на Теренот : 2. 54mm/0. 1' non-префрлување Оценка : 100m A DC 50 V; префрлување Оценка : 25m A 24 V DC Контакт отпор : 50mw 24 Vdc/100m A (при почетното); 100mw типичен, 24 Vdc/100m A (по живот тест) Материјал : пластика, електрични делови; боја : црвено, ЗЛАТЕН Тон пакет содржина : 10 x Dip прекинувачи

Основните својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Број На Модел На:
Dip Прекинувач
Гаранција:
1
Бренд Име:
KUIBIAOCHI
Карактеристики:
Слајд Тип 2 Ред
Материјал:
Пластични

Додатоци на производот