0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 100pcs SMD такт Switch 3 x 6 x2.5/3/3.8 mm 2 pin црна knob / push копчето префрлате

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 100pcs SMD такт Switch 3 x 6 x2.5/3/3.8 mm 2 pin црна knob / push копчето префрлате

DEN 187.20
Това е достапна

Количина на стоки


3 X6 X2 R5 : 3 X6 X2.5
3 X6 X3 R8 : 3 X6 X3.8

Основните својства

боја:
3x6x 3, 3x6x 2R5, 3x6x 3R8
Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
-
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
-
Карактеристики:
-
сертификација:
CCC

Додатоци на производот