0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 100pcs SMD такт се Префрлите 6 x 6 x8 mm 4 pin / push копчето префрлате

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 100pcs SMD такт се Префрлите 6 x 6 x8 mm 4 pin / push копчето префрлате

DEN 168.00
Това е достапна

Количина на стоки


БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 100pcs SMD такт се Префрлите 6 x 6 x8 mm 4 pin / push копчето префрлате

Основните својства

боја:
Црна, Сина, Зелена, Портокалова, Црвена, Бела, Жолта
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Карактеристики:
-
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
-
Број На Модел На:
-

Додатоци на производот