0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
5pcs ДС-316 копчето за префрлување, само го ресетирате прекинувач, монтирање на решетка 10мм

5pcs ДС-316 копчето за префрлување, само го ресетирате прекинувач, монтирање на решетка 10мм

DEN 72.00
Това е достапна

Количина на стоки

Копче за префрлање ДС-316 притиснете преку Монтажа дупка : 10ММ

Основните својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
Материјал:
Цинк
сертификација:
CQC,CE,CCC
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
ДС-316
Карактеристики:
2Pin
Гаранција:
1year

Додатоци на производот