0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-13 %
Нови КЕНТАКИ-008 3pin 650nm Црвени Ласерски Предавателот Точка Диоди Бакар Главата Модул

Нови КЕНТАКИ-008 3pin 650nm Црвени Ласерски Предавателот Точка Диоди Бакар Главата Модул

DEN 23.00
DEN 26.40
Това е достапна

Количина на стоки


Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

Основните својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
КЕНТАКИ-008
Гаранција:
365 дена
Бренд Име:
GOOGCHIP
Карактеристики:
КЕНТАКИ-008
Тип На Прекинувач:
сензор префрлате
сертификација:
CCC

Додатоци на производот