0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
бесплатен превозот 2P 1000V 32A dc соларни прекинувач висок квалитет dc прекинувач соларни за глобалната соларни фотонапонски енергија

бесплатен превозот 2P 1000V 32A dc соларни прекинувач висок квалитет dc прекинувач соларни за глобалната соларни фотонапонски енергија

DEN 568.00
DEN 1113.60
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Номинална Струја:
Стапка На Тековна
Тип:
Мини
Бренд Име:
CENOE
Број На Модел На:
CENB1-63 32A
is_customized:
Yes
производителот име:
CENOE
Гаранција:
надвор 180days
Кора одделение оценка тековната:
63A
Моменталната Оценка :
32A
Оценка Напон:
1000V DC
Кршење на тековната:
4000A
Моментален патување тип:
C. D
во согласност со стандардот:
IEC60898, GB10963
Механички Живот:
Не помалку than20000 време
Тежина(g):
193g

Додатоци на производот