0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
10*15mm кабел синџир 8m должина

10*15mm кабел синџир 8m должина

DEN 1056.00
Това е достапна

Количина на стоки


Опис На Производот
10*15mm кабел синџир 8m должина
Вовед
10*15mm кабел синџир 8m должина
Тип : 10*15mm
Внатрешниот максимална : 10мм
Внатрешниот Широк : 15mm
Должина : 8m
Материјал : PA66(најлон)
облик : отворена
количина : 1 мир
Пакување :
Ние продаваме мерењето појас со многу
Еден многу вклучуваат :
:
1pcs 10*15mm кабел синџир 8m должина
Вкупно : 1pcs
Ние, исто така може да се продаде времето pulleys и други времето ленти, според вашите потреби.
се продава од пакет или парче.
Ако имате некој проблем , pls се чувствуваат слободни да контакт.
Контакт : Jone Ксу
Нашите trademanager број, cn1001854796 или JFX Машини Делови Продавница.
Мобилен, 86 13820809968
Начин на плаќање :
На Aliexpress
или Банкарски Трансфер до нас.
Нашите производи се со добар квалитет, ти посакуваме се задоволни со нашите производи и услуги!!!
20 MXL макара 12pcs поставите DIY Ultimaker клон US$ 34.95 /многу
12 парчиња / многу
40 MXL алуминиум макара поставите DIY Ultimaker клон US$ 25.75 /многу
5 парчиња / многу
MXL отвори времето појас 6mm ширина 10m должина US$ 29.03 /многу
10 метри / многу
GT2 времето макара 6mm со заби 20aluminum US$ 31.60 /многу
5 парчиња / многу
T5 времето макара 6mm ширина 10 заби со алуминиумска според цртеж од клиентите US$ 14.65 /многу
5 парчиња / многу
GT2 отвори времето појас 6mm ширина 10m должина US$ 40.60 /многу
10 метри / многу
T2.5 отворете времето појас 6mm ширина 10m должина US$ 19.80 /многу
10 метри / многу

Основните својства

Затегнувачка цврстина:
PA66
Материјал:
Пластични
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
10*15
Тип:
кабел синџир

Додатоци на производот