0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Божиќ Подарок Bluetooth Звучник ПРЕДВОДЕНА кои Сакаат Говорникот Стриминг Шише Музика Дедо Мраз Eteral Цвет Стерео Преносни Бас

Божиќ Подарок Bluetooth Звучник ПРЕДВОДЕНА кои Сакаат Говорникот Стриминг Шише Музика Дедо Мраз Eteral Цвет Стерео Преносни Бас

DEN 1276.80
Това е достапна

Количина на стоки


По 6 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Ние сме во моментов се специјализирани во женска и Дете е Мода. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.
Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.
Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable.
Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или Кина ЕМС веб-страница).
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Можете исто така да предложи соодветна декларираната вредност.
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
Имаме тим за поддршка на нашата служба за корисници, и да ви обезбеди со упатство за инсталација, па ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Понудата Со Доверба!

Основните својства

екран:
No
комуникација:
Bluetooth
Звучник Тип:
Преносни
Репродукција Функција:
Други,MP3
Број На Модел На:
Желбата На Говорникот
Канали:
1
Поддршка Apt-x:
No
екран:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Батеријата:
Yes
Материјал:
Стакло
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Кабинетот Материјал:
Стакло
Далечинска Контрола:
No
Водоотпорен:
No
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Излезна Моќност:
3W
Извор На Енергија:
Батеријата
PMPO:
3W
Вграден Микрофон:
No
Функција:
Никој
Аудио Crossover:
Полн Опсег

Додатоци на производот