0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Beier 316L не ' Рѓосувачки Челик Toucan Ретро Пет Парче Star Челик, Титаниум Хривнија Индивидуални Мажи мажите се Отвори Модна Хривнија C018

Beier 316L не ' Рѓосувачки Челик Toucan Ретро Пет Парче Star Челик, Титаниум Хривнија Индивидуални Мажи мажите се Отвори Модна Хривнија C018

DEN 239.04
Това е достапна

Количина на стоки


Пакување
кој пакет се Спречи истиснување ( Бесплатна услуга)
Прстен Големина и Мерење
1. Врзе со јаже за да го вашиот прст 2.Направи белег на јаже 3.Мерење на должина
U. S. руски/германски Велика Британија Бразил Франција Japen Периметар(мм) Дијаметар(мм) 6 16.5 0.5 L 14 52 12 52 16.6 7 17.25 O 17 54 14 54 17.2 8 18 П 19 57 16 57 18.2 9 19 S 21 59 18 60 19.1 10 20 0.5 Т 24 62 20 62 19.8 11 20.75 0.5 V 26 64 23 65 20.7 12 21.25 0.5 X 28 67 25 67 21.3 13 22 31 69 27 70 22.2
Превозот и Испорака
Ние брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена.
Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Ви благодариме!
* Ако вашата нарачка цена надмине САД $200, Ние ќе ви обезбедиме бесплатно DHL, или ЕМС превозот услуга.(далечна земја барање US $300)
Превозот Начин и Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Пост Мал Пакет 30-60 дена не infromation Пост Воздух Mail 20-60 дена www.17track.net e Packet 7-25 дена www.17track.net Aliexpress Стандард Превозот 20-40 дена Aliexpress зад сцената ЕМС 5-15 дена www.17track.net DHL 3-8 дена www.17track.net
1.Ние сме бесплатен превозот од Кина пост мал пакет,тоа не е логистика ажурирање кога пакетот е надвор од Кина ,ако умот, ве молиме да изберете друг начин превозот
2.На врвот на превозот време ние и ветуваме е 60 дена ,некои други оддалечените области ,како Бразил,Русија,Аргентина,треба 90 дена.
3.Испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, Итн.
4.пост Воздух Mail на Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена
5.Експрес обично имаат царина прашања, во тој случај, ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок.
Наплата и Враќање
Ви благодарам многу за изборот на BEIER , ние нудиме на 7 дена се врати услуга :
1. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние прифаќаме враќа или размена во рок од 7 дена од денот на приемот, да ги задржи на производот во оригиналната состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе обработиме вашето враќање барање по добивањето на врати производот.
2. Ако примите неисправни производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, со цел за замена или поправка. Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
3. За повеќе информации, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим.
Накит Одржување на сите накит има својот живот,на подобро навиката на подолг живот
1.не ја носат кога перење 2.не ја носат кога потење 3.не контактирајте со хемикалии
Повратни информации
Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас :
1. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ја искористам за момент да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга.
Контакт
1. Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или ни е-мејл.
2.Нашата контакт информации
wechat:luolei77
whatsapp:+86 15279311733
телефонски број: +86 15279311733
3. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа од работниот ден
Технолошкиот Процес
Купувачи Bask во Слика
Бренд Вовед

Основните својства

Метална боја:
злато, антички сребрен
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
C018
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Стил:
Панк
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
BEIER
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Дијаметар:
62mm Прилагодливи отворање
Ширина:
0.8 cm
Дебелина:
0.4 cm

Додатоци на производот