0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Злато Боја Јасно Австриската Кристал Ткаенината Нараквици Алки Висок Квалитет на Накит За Жените трговија на Големо MGC H5182

Злато Боја Јасно Австриската Кристал Ткаенината Нараквици Алки Висок Квалитет на Накит За Жените трговија на Големо MGC H5182

DEN 249.00
DEN 276.96
Това е достапна

Количина на стоки

САД$ 8.66 /парче
САД$ 12.99 /парче
САД$ 4.89 /парче
САД$ 6.99 /парче
САД$ 6.99 /парче
САД$ 5.49 /парче
US$ 4.99 /парче
САД$ 6.99 /парче
Злато Позлатен Јасно Австриската Кристал Ткаенината Нараквици Алки Висок Квалитет на Накит За Жените трговија на Големо MGC H5182
Материјал : еколошки бакар, злато позлатен,Austrain SWA кристал
Големина : шоу на сликата
Повод : партија / свадбена / aniversary / матурска
Пакет : нов објект, opp вреќа,свила сомот (дар)
Погодни за : дами & девојки
Бесплатен превозот во светот на сите наредби.Превозот метод зависи од цел износ.
Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 2 дена по уплатата е завршен.
Голема количина цел може да трае повеќе денови.
Сигурен пакување обезбеди предмети во добра состојба по долги превозот.
MGC накит има повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во
накит индустрија .Ние си имаме свој фабрика кој се лоцира во близина на Гуангжу,Кина.Ние
инсистираат да се обезбеди висок квалитет на артикли со конкурентни цени.Многу ексклузивни дизајни се
топла продажба во оваа продавница,и ние имаме нови објекти пристигнување секој месец.Добредојдовте на проверка
и нарачки.
Ако имате било какви прашања,барања или предлог за нашите производи,ние сме многу
драго ни е што може да не контактирате преку е-Маил,Trademanager или само да ни остават пораки во вашиот
цел.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и прават нашите најдобри за вас.Ви благодариме!

Основните својства

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Starlord
Поставување Тип:
Канал поставување
Материјал:
Кристал
Дијаметар:
65MM *60MM
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
позлата:
Злато-боја
Метали Тип:
Злато Позлатен
Број На Модел На:
H5182
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Класа:
Висок квалитет
Големина:
Show on the photo
Други Стил:
Етнички , Тренди , Шармантна
Популарната Елемент:
Покаже на фотографијата
Погоден за:
Семејства , Љубовник , Пријател , Подарок
Повод:
Запознавање / Дневно / Подарок / Office / Состанок
freeshipping:
Yes (да).Бесплатен Превозот.Подобро Логистика
Поддршка На Големо:
Yes (да). Повеќе Повластен Цена,контактирајте ме

Додатоци на производот